Dreigen met ontslag bij ziekmelding?

Auteur:redactie | 30-10-2011 | Share/Bookmark Mail dit artikel
283428

Ik krijg van een medewerker te horen dat als zij zich ziek meldt, haar direct leidinggevende dreigt met ontslag.

0 Flares 0 Flares ×

Ik krijg van een medewerker te horen dat als zij zich ziek meldt, haar direct leidinggevende dreigt met ontslag. Medewerker heeft een vast contract, altijd bereid om te werken zelfs als ze ziek is. Maar in dit specifieke geval voelt zij zich door deze dreigement gedwongen om te werken. Kan haar leidinggevende hier mee dreigen? Welke stappen kan zij eventueel nemen tegen haar leidinggevende? En hoe kan ik haar hier in begeleiden? (wet-teksten en dergelijke). Alvast bedankt.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Trefwoord: |