Geldt Wet verbetering Poortwachter voor 65+er?

Auteur:redactie | 09-02-2012 | Share/Bookmark Mail dit artikel
310101

Geldt Wet verbetering Poortwachter voor 65+er?

0 Flares 0 Flares ×

Ik heb een medewerker (65+) in dienst op basis van een min/max contract. Op dit moment is zij (voor langere tijd) ziek. Is de Wet verbetering poortwachter op haar van toepassing en moet ik in week 6 probleemanalyse uit laten voeren en een plan van aanpak opstellen? Ze komt niet in aanmerking voor een uitkering van het UWV, dus zij zullen/kunnen ook geen sancties opleggen. Kan ik op een andere manier nog 'last' krijgen als ik niets doe?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Trefwoord: | |